web analytics
View My Stats

KURUMSAL

 Cafetto yerel bir  Cafe – Restorant konseptidir.

Müşterilerinin yeme-içme konusundaki isteklerine geniş bir yelpazede cevap verebilme amacı üzerine tasarlanmış olan Cafetto;  Kahve ve Yiyeceklerin özel ve özgün tarzıyla da yepyeni bir Kafe-Restoran buluşmasını sunmaktadır.

Cafetto Manisa’ nın hareketli hayatından, dünya renklerini paylaştığı kahve kültürüne, Ege’ ye özel unlu mamullerinin sıcaklığından, uluslar arası damak tadında mutfağının lezzetlerinden, örneklere kadar her şeyi bulmak mümkündür.

Tasarım ve lezzetin sınırı sizdedir.

Cafetto kalıplaşmış bir müşteri yapısına hizmet vermekten öte geniş bir hedef kitle oluşturma amacıyla fikirleşmiş, tasarım detayları bu amaç doğrultusunda tanımlanmıştır.

Cafetto markasının yapısı, iç ve dış mekânların tasarımı ve menülerin oluşturulma amacı hedeflenen geniş müşteri yapısının bütün ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmektir. Değişen hayat şartlarına göz önüne alan, araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren profesyonelleri tarafından Cafetto’ ya özel ve özgün bir menü hazırlanmıştır.

Her isteğe, damak tadına uygun lezzetler burada.

Cafetto büyüme hedefleri içerisinde bir yapı üzerine kurgulanmıştır.  İlk şubemiz olan Manisa Cafetto misafirlerinin istekleri doğrultusunda hizmet ve verim politikalarını belirlemiş olup; devamlı gelişen yapı içersinde keyifli ve uygun fiyat anlayışı ile hizmet etmektedir.